ضمانت تعویض کالا تا 7 روز

مشتریان عزیز فروشگاه رصد کالا می توانند در صورت مشاهده مغایرت در محصولات ارسالی سایت ضمن هماهنگی با پشتیبانی رصد کالا حداکثر تا 7 روز کالای خود را با حفظ شرایط اولیه برای فروشگاه ارسال کنند.

 

شرایط تعویض کالا:

1- صدمات ناشی از حمل و نقل و ارسال محصول:

در صورتی که محصول سفارش داده شده حین حمل و نقل آسیب و صدمه فیزیکی دیده باشد، مسئولیت آن بر عهده مجموعه رصدکالا بوده و تمامی هزینه‌ها بر عهده مجموعه رصدکالا می‌باشد، لذا خواهشمند است هنگام تحویل، محصول را بررسی نمایید و در صورت مشاهده صدمه فیزیکی مراتب را در اسرع وقت به اطلاع برسانید تا نسبت به تعویض محصول و جایگرینی محصولی دیگر، اقدامات لازم صورت پذیرد.

2- عدم تطابق محصول سفارش داده شده با محصول ارسالی:

در صورتی که محصول ارسال شده برای شما با محصول سفارش داده شده مغایرت داشته باشد (به عنوان مثال عدم تطابق رنگ و یا مدل کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده) شما باید مراتب را در اسرع وقت به اطلاع کارشناسان پشتیبانی رصدکالا رسانده و بعد از هماهنگی، محصول را برای تعویض با همان بسته‌بندی که برای شما ارسال گردیده به همراه فاکتور خرید محصول، به رصدکالا تحویل نمایید. توجه داشته باشید که درصورت تائید عدم تطابق محصول سفارش داده شده با محصول ارسالی توسط کارشناسان رصدکالا، هزینه عودت و تعویض کالا به عهده فروشگاه اینترنتی رصدکالا می‌­باشد. لازم به ذکر است مجموعه رصدکالا تنها در صورتی این خدمات را ارائه می‌دهد که محصول اشاره شده، مورد استفاده قرار نگرفته باشد. همچنین در صورتی که مغایرت بدون نیاز به گشودن بسته بندی(پلمپ) قابل تشخیص باشد تنها در صورت پلمپ بودن اقدام به تعویض کالا می‌گردد.

3 - شرایط عودت کالا:

در صورت عدم رضایت شما از محصول خریداری شده، مجموعه رصدکالا این امکان را فراهم نموده است تا محصول خود را در صورت خارج ننمودن از بسته‌بندی (پلمپ) تعویض نمایید (تا 7 روز). لازم به ذکر است در این مورد کالا و محصول ارسال شده باید صحیح و سالم و به همان شکلی باشد که به خریدار تحویل گردیده است. همچنین هزینه ارسال محصول به فروشگاه اینترنتی رصدکالا، به عهده مشتری می‌باشد.

0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان