• وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین

یخچال فریزر های الکترواستیل

شرکت الكترواستيل با بیش از ۴۵ سال سابقه فعالیت در تولید محصولات برودتی، در حال حاضر در فضایی بالغ بر دویست هزار مترمربع و با صد هزار مترمربع سالن های تولید و انبار و بیش از ۳۰۰۰ نفر نیروی کار قادر به تولید سالانه سی هزار دستگاه انواع یخچال، سردخانه، فریزرهای صنعتی و پانصد هزار دستگاه یخچال فریزر های خانگی می باشد.

  شرکت الکترواستیل اکنون با تولید روزانه 1000 دستگاه یخچال فریزر یکی از بهترین برند های داخلی در زمینه تولید يخچال فريزر هاي خانگی الكترواستيل است.

شرکت الکترواستیل اولین تولیدکننده یخچال و فریزر های بدون برفک (نوفراست) در ایران بوده و در سال 1376 موفق به تولید اولین یخچال فریزر خانگی بدون برفک در ایران شد.

يخچال فريزر الكترواستيل / يخچال دوقلو الكترواستيل / قيمت يخچال الكترواستيل دوقلو

قيمت يخچال فريزر الكترواستيل

یخچال فریزر های الکترواستیل با مصرف بهینه ‌ی انرژی و گرید انرژی مطلوب در انواع مدل‌های خود، نگرانی شما را در رابطه با پرداخت هزینه برق کم می کند.

همچنین با توجه به امکانات خارق‌العاده، حرفه ای و جامع این برند، همچنین مقایسه کیفیت این محصولات با سایر رقبا به این نتیجه می‌رسیم که قیمت یخچال فریزر الکترواستیل در مقایسه با سایر رقبا به صرفه است.

قيمت يخچال الكترواستيل دوقلو

یخچال فریزر های دوقلو الکترواستیل در دو مدل ES23 با یخساز اتومات و میز بار و ES24 با یخساز دستی و آبریز داخلی تولید می شود. این دو مدل کاملا بدون برفک بوده و صدای موتور کمی دارند و به این ترتیب از کیفیت مطلوبی نسبت به رقبا خود در بازار برخوردار هستند. همچنین این مدل ها مانند سایر محصولات الکترواستیل دارای 40 ما گارانتی از تاریخ تولید هستند که تمام این موارد حاکی از این است این یخچال فریزر های دوقلو دارای مزیت قیمتی نسبت به رقبا هم رده خود هستند. همچنین شما می توانید قیمت روز انواع مدل های یخچال فریزر های دوقلو، کمبی و ساده الکترواستیل را در ادامه این صفحه و با مراجعه به صفحات هر کدام از مدل ها مشاهده کنید.

کاتالوگ یخچال الکترواستیل

یخچال ساید الکترواستیل

یخچال فریزر ساید الکترواستیل ES51 الکترو رویال یکی از محصولات به روز شرکت الکترواستیل است که دارای یخساز اتومات سه حالته ، آبریز و میز بار (هوم بار) است. از طرف دیگر شرکت الکترواستیل اخیرا محصول جدید ساید بای ساید خود را عرضه نموده که الکترو گرند نام داشته و یخساز و آبریزر از روی درب فریزر حذف شده و فضای بیشتری در قسمت فریزر در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

يخچال فريزر دوقلو الكترواستيل

يخچال فريزر های دوقلو الكترواستيل در سه مدل ES23 الکترو یونیک، ES24 الکترو پرایم و مدل جدید الکترو کانورت تولید می شود که قیمت یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل es23 با توجه به این که دارای يخساز اتومات ، آبریز و میز بار می باشد نسبت به سایر رقبا بسیار مناسب است. یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES24 مدل پایه دوقلو این شرکت است که دارای حداقل امکانات رفاهی در خود است ولیکن فضای مفید قابل استفاده در یخچال و فریزر به واسطه نبود یخساز و میز بار بیشتر است. مدل دیگر این شرکت یعنی یخچال فریزر دوقلو ES23 دارای حداکثر امکانات رفاهی رایج در یک یخچال فریزر است به این معنی که این یخچال فریزر دارای یخساز اتومات با خرد کن یخ، آبریزر متصل به آب شهری و میز بار است. به این ترتیب این یخچال فریزر دوقلو اندکی به علت وجود این امکانات فضای کمتری را در داخل فریزر خود برای ذخیره مواد غذایی در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

جدیدا شرکت الکترواستیل اقدام به معرفی یخچال فریزر دوقلو جدید مدل الکترو کانورت نموده که مشابه یخچال فریزر مدل es23 است با این تفاوت که میز بار از روی درب یخچال حذف شده و میزان بهره وری فضای داخلی درب یخچال افزایش پیدا کرده است.

یخچال فریزر کمبی الکترواستیل

محصولات الکترواستیل عمدتا از نوع کمبی یعنی دارای یخچال و فریزر مجزا در قسمت های بالا و پایین دستگاه می باشد. یخچال فریزر های کمبی عمدتا برای خانواده های دارای جمعیت متوسط رو کم قابل استفاده است. یخچال فریزر های کمبی فریزر پایین عمدتا دارای فریزر های کشو دار هستند که امکان سازمان دهی بهتری به مصرف کننده برای ذخیره مواد غذایی می دهد. یخچال فریزر های کمبی فریزر بالا عمدتا دارای طبقه هستند نه کشو، به همین دلیل فضای بیشتری دارند ولی امکان نظم دادن در آن ها کمتر است. شرکت الکترواستیل مدل های ES20 ، ES22 ، ES27 ، ES34 ، ES35 و ES36 را به شکل فریزر پایین در ابعاد متنوع عرضه می کند. مدل های 35 دارای یخساز اتومات نیز بوده و میز بار دارد. یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES36 یا الکترو کارینا یکی از مدل های منحصر به فرد شرکت الکترواستیل است که مشابه مدل های فرنچ خارجی دارای دو طبقه فریزر کشویی مجزا می باشد. 

تنظیم یخچال الکترواستیل

یخچال فریزر های بزرگ الکترواستیل دارای برد و نمایشگر الکترونیکی بوده و به همین واسطه امکان تنظیم دمای یخچال و فریزر را به مصرف کنندگان عزیز می دهد. در برد این يخچال فريزر ها می توان سیستم انجماد سریع را فعال نمود و همچنین دمای محیط را مشاهده کرد. باید توجه داشته که عمده محصولات کوچک الکترواستیل نیز دارای ولوم مکانیکی جهت تنظیم دمای یخچال فریزر می باشد ولیکن در مدل های بزرگ با وجود برد و نمایشگر الکترونیکی، مصرف کننده می تواند ضمن مشاهده دمای یخچال و فریزر، آن را به دمای مد نظر خود در محدود تعریف شده تغییر دهد.

از طرف دیگر در تمام نمایشگر ها و سیستم های کنترل الکترونیکی یخچال فریزر های الکترواستیل امکان نمایش دمای محیط اطراف یخچال فریز ضمن امکان نمایش خطاهای احتمالی روی برد وجود دارد. همچنین کاربر می تواند به واسطه این نمایشگر ها سیستم های سرمایش و انجماد سریع و حالت تعطیلات را بر روی دستگاه فعال نماید. باید در نظر داشت این کنترل کننده ها دارای قفل کودک برای جلوگیری از ایجاد تغییر توسط کودکان در آن ها است.

مشخصات یخچال فریزر های الکترواستیل

کمپرسور ACC ایتالیاییکمپرسور موتور یخچال الکترواستیل

شرکت Wanbao-ACC ایتالیا با خرید کمپرسورهای ACC توسط گروه Wanbao در سال 2014 تأسیس شد. "ACC کمپرسور" یک شرکت قدیمی واقع در منطقه بلونو ایتالیا بود که در سال 1968 برای تولید کمپرسور های خانگی تاسیس شد.

گروه Wanbao یک گروه صنعتی پیشرفته است که با فناوری های تبرید سر و کار دارد و اخیراً به عنوان یکی از 500 شرکت برتر چینی شناخته شده است. این شرکت شامل بیش از 30 شرکت تولید کننده محصولات مختلف به عنوان کمپرسور برای تبرید داخلی، کمپرسور برای تبرید تجاری، پمپ های حرارتی و کولر گازی است.

شرکت الکترواستیل با مونتاژ کردن این کمپرسور ها روی محصولات خود توانسته از بازدهی بالا و مصرف کم این دستگاه ها و همچنین صدای کم آن ها با استفاده از گاز r600 به خوبی بهره برداری کند.

سیستم گردش هوای چندگانه

وجود منافذ متعدد در بخش های مختلف یخچال و فریزر برای تغذیه هوای سرد موجب می شود دمای دستگاه به طور یکنواخت تنظیم شود و مواد غذایی به میزان یکسان و متناسب با محفظه انتخابی برودت یابد. از طرف دیگر سیستم گردش هوای چند گانه امکان استفاده از قابلیت های انجماد سریع و سرمایش سریع را تسهیل می کند.

محفظه آنتی باکتریالیخچال فریزر الکترواستیل آنتی باکتریال

شرکت الکترواستیل محفظه داخلی یخچال فریزر های خود را با پلاستیک ABS در ترکیب با ذرات نانو قالب گیری می کند. به این ترتیب تمام فضای داخلی این یخچال ها آنتی باکتریال بوده و کیفیت مواد غذایی را به خوبی حفظ می کنند. این خاصیت منجر به کاهش فعالیت میکرو ارگانیسم ها در یخچال فریزر شده و تاثیر به سزایی در تازه مانده مواد غذایی طبیعی دارد. این ویژگی برای نگه داری طولانی تر مواد غذایی تازه مثل سبزیجات، میوه و سیفی جات مشهود خواهد بود.

صدای بسیار کم

امروزه شرکت الکترواستیل از پس یکی از چالش های قدیمی خود یعنی صدای موتور یخچال فریزر ها به خوبی بر آمده است. این شرکت با استفاده از کمپرسور های ACC ایتالیا و طراحی صنعتی دقیق توانسته صدای موتور یخچال فریزر های خود را تا 38 دسی بل (dB) کاهش دهد. این یعنی صدای کمپرسور این یخچال فریز ها برای شما هیچ مسئله ای به وجود نخواهد آورد. برای بیشتر درک کردن مقدار صدای این یخچال ها می توانید به عکس زیر توجه کنید.

مقدار صداهای مختلف بر حسب دسی بل

سیستم انجماد سریع

امروزه تجهیزات الکترونیکی کمک شایانی به سایر صنایع نموده است. سیستم انجماد سریع به واسطه برد و نمایشگر الکترونیکی یخچال فریزر های الکترواستیل قابل استفاده می باشد. این امکان در یخچال فریزر منجر به فعال شدن حداکثر قدرت برودت دستگاه می شود که به خودی خود تاثیر به سزایی در حفظ کیفیت مواد غذایی دارد. به این ترتیب مواد تازه که بافت آن ها هنوز تحت تاثیر میکرو ارگانیسم ها قرار نگرفته اند، به سرعت منجمد یا خنک شده و باکتری های فعال را از کار می اندازد. از طرف دیگر سیستم انجماد سریع به واسطه سیستم گردش هوای چندگانه تسهیل شده و مواد غذایی در بخش های مختلف یخچال فریزر را به طور یکسان تحت تاثیر قرار می دهد.

0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان