نحوه ارسال سفارش ها

ارسال سفارشات در فروشگاه اینترنتی رصدکالا

بعد از ثبت سفارش به صورت اینترنتی کارشناسان رصدکالا هماهنگی‌های لازم را برای ارسال کالا انجام می‌دهند،  بعد از تایید سفارش، محصول برای خریدار طبق روش های مختلف ارسال ( که در ادامه توضیح داده شده است) فرستاده می شود. همچنین فروشگاه اینترنتی رصدکالا متعهد است تا کالا را سالم را به دست شما برساند، در صورتی که عیب یا مشکلی در هنگام تحویل کالا مشاهده نمودید، کالا را تحویل نگرفته و از امضای فاکتور فروش خودداری نمایید. در این حالت کالای فوق بدون هیچ هزینه‌ای برای شما تعویض می‌گردد.

لطفا توجه نمایید که بعد از تایید و تحویل کالا، در صورت بروز مشکلات احتمالی، کالا شامل شرایط گارانتی می‌شود و مسئولیت رفع این مشکل به عهده شرکت گارانتی کننده محصول می‌باشد و همچنین لازم به ذکر است کلیه کالاهای موجود در سایت رصدکالا دارای گارانتی اصلی می‌باشند.

 

روش های ارسال

فروشگاه اینترنتی رصدکالا جهت رفاه حال خریداران گرامی، کالاهای خریداری شده را به روش های زیر ارسال می نماید:


1. پرداخت در محل – ارسال سریع (روش پرداخت درمحل تا اطلاع ثانوی غیر فعال است)

   روش پرداخت در محل که یکی از روش های محبوب مشتریان می باشد ، برای ارسال کالاهای سبک فقط برای شهرهای مشهد به کار می رود. فروشگاه اینترنتی رصدکالا  جهت رفاه حال خریداران گرامی کالای خریداری شده را برای شما با ضمانت سلامت تحویل، بصورت سریع ارسال نموده و در صورت بروز عیب و ایراد هنگام دریافت کالا پاسخگو می باشد.

در صورتی که خریدار تمایل به استفاده از خدمات ویژه مانند بالابری و یا حمل کالا درون منزل را داشته باشد، می‌بایست در هنگامی که کارشناسان برای تایید ارسال سفارش با شما تماس گرفتند به این مسئله اشاره کنید ، توجه نمایید که هزینه خدمات ویژه نظیر بالابری به عهده خریدار است.

 

2. پرداخت آنلاین – ارسال از طریق باربری

این روش ویژه ارسال کالاهای سنگین و برای خریداران ساکن سایر شهرها بجز مشهد می باشد. در این روش خریدار از طریق سایت زمان ثبت سفارش کل مبلغ محصول به علاوه هزینه ارسال از محل انبار تا دفتر باربری در شهر مبدا را تسویه کرده و هزینه حمل از دفتر باربری در مشهد یا بجنورد تا دفتر باربری در شهر مقصد بر عهده خریدار و به صورت پس کرایه می‌باشد. آدرس دفتر باربری در شهر خریدار به اطلاع خریدار خواهد رسید لذا پس از رسیدن بار به شهر مقصد، خریدار باید جهت دریافت کالای خود به محل باربری مراجعه نماید و یا با هماهنگی با باربری، کالا از طریق باربری تا درب منزل خریدار ارسال می شود.

ضمنا در مورد کالاهای سنگین با توجه به شهر مقصد ممکن است بعضی از سفارش ها به شکل دو مقصده ابتدا به تهران و سپس به شهر مقصد ارسال گردد که به تبع آن هزینه مضاعفی را برای ارسال در بر خواهد داشت.

در این روش لازم به ذکر است که کالاهای سفارش داده شده در زمان ارسال صحیح و سالم تحویل باربری می‌گردد، بنابراین مشتریان عزیز می بایست دقت بفرمایند که کالا را بصوت صحیح و سالم از باربری تحویل بگیرند.
 

3. پرداخت آنلاین – ارسال از طریق پست سفارشی

این روش ویژه کالاهای غیرسنگین (حداکثر 30 کیلوگرم) می باشد که طبق تعرفه های مجاز ارسال کالا، پس از پرداخت اینترنتی وجه کالا (به صورت کامل) توسط خریدار، کالا در زمان مشخص به نشانی خریدار در سراسر ایران ارسال خواهد شد.

در سایر شهرها (بجز مشهد ) چنانچه ارسال از طریق اداره پست صورت پذیرد، سامانه ارسال رصدکالا با در نظر گرفتن قوانین پستی و نرخ پست برای هر کیلوگرم، هزینه ارسال کالا تا مقصد محاسبه و مبلغ به خریدار اعلام می‌گردد تا هزینه ارسال به حساب فروشگاه اینترنتی رصدکالا واریز شود.

در صورت ارسال با تیپاکس، لازم به ذکر است که تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها کالا را به صورت مستقیم ارسال می‌کند. سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که راه دور هستند، معمولاً در ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود و در شهرهای نزدیک به مراکز استان تا ۲۴ ساعت کالا ارسال می‌گردد.

 

4. ارسال اکسپرس و فوری

این روش ویژه کلیه ی کالاهای کم حجم سایت می باشد و برای شهر مشهد قابل انجام می باشد و چنانچه مشتری در خواست ارسال سریع کالای خود را داشته باشند می توانند از این روش استفاده نمایند و پس از پرداخت هزینه ارسال ویژه کالا توسط فروشگاه، به نشانی خریدار در در کمتر از چند ساعت ارسال می شود.

 

5. ارسال کالاهای سنگین

فروشگاه اینترنتی رصدکالا خود را موظف می داند حداکثر تلاش خود را برای تسریع در روند ارسال کالا مبذول نموده ولیکن با توجه به موارد غیر مترقبه در دریافت، بارگیری و تحویل کالا های سنگین از قبیل یخچال فریزر و ... احتمال تاخیر 3 تا 4 روزه در ارسال کالاهای مورد نظر به مقصد مشتریان گرامی حتی در شهر مشهد و یا سایر شهرهای هم جوار در استان خراسان رضوی وجود خواهد داشت.

 

6. ارسال کالای سنگین از طریق انبار توشه راه آهن

کالاهای سنگین برای شهر های ذیل امکان ارسال از طریق انبار توشه راه آهن را نیز دارند:

تهران - زاهدان - سپید دشت - سمنان - کاشان - اندیمشک - دامغان - اصفهان - اهواز - شاهرود - یزد - خرمشهر - نقاب - بافق - ورامین - نیشابور - زرند - گرمسار - کرج - کرمان - قائم شهر - قزوین - سیرجان - ساري - زنجان - بندرعباس - بهشهر - میانه - قم - بندر ترکمن - مراغه - اراك - گرگان - عجب شیر - ازنا -  تبریز - دورود

در این نوع ارسال هزینه حمل و نقل بین شهری به شکل پس کرایه از مشتری دریافت خواهد شد.

0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان